loading
Mad Dogs MC Poland
logo

Klub motocyklowyMad Dogs

MC Poland

Początki..

Klub motocyklowy Mad Dogs został założony w 1995 roku.

Wszystko zaczęło się jeszcze w latach ’80. Kilkoro przyjaciół z Kórnika i okolic jeździło wówczas na ogólnodostępnych motocyklach tamtej ery, w młodszym pokoleniu wzbudzając podziw i chęć naśladownictwa. Z biegiem lat grupa jeżdżących razem motocyklistów powiększyła się, aby w połowie lat ‘90 osiągnąć niemal dwudziestoosobowy skład. Nasze motocykle - często „samoróby” i nietuzinkowe egzemplarze jednośladów - sprawiły, że nazwano nas „Wściekłymi” lub „Wściekłymi psami”.

Mad Dogs Kórnik 1995 rok

Na początku 1995 roku zapadła decyzja o założeniu Klubu Motocyklowego. Gremialnie przyjęliśmy będącą już w obiegu nazwę Mad Dogs (Wściekłe Psy). Kilka miesięcy później przyjęliśmy logo.

Od roku 1995 jeździliśmy już w kamizelkach obszytych nazwą i logiem oraz nazwą miasta Kórnik i ten rok jest oficjalną datą powstania Klubu Mad Dogs Kórnik. Braliśmy udział w wielu zlotach, imprezach i wyprawach motocyklowych, od Giżycka przez Szklarską Porębę po zagraniczne podróże w najdalsze zakątki Europy i Azji, reprezentując z dumą nasz Klub i Miasto.

Jesteśmy silną grupą, która może w 100% na sobie polegać, królują u nas zasady braterstwa, honoru i lojalności. W klubie najważniejsi są ludzie i ich podejście do wspólnej pasji, a barwy spinają to w logiczną całość. Pomimo klubowych zasad nie zapominamy o normalnym życiu, mamy wspaniałe rodziny i to one zajmują priorytetowe miejsce w naszych sercach.

Mad Dogs MC Poland

Jeżdżąc przez tyle lat na motocyklach poznaliśmy wielu wspaniałych ludzi, których połączyła wspólna jednośladowa pasja. Na przestrzeni lat byliśmy świadkami istnienia wielu klubów motocyklowych. Nie wszystkie przetrwały próbę czasu, lecz kilka z nich dotrwało do dziś czego jesteśmy żywym przykładem.

Pełna nazwa : Klub Motocyklowy MAD DOGS Poland MC
Email : maddogskornik@wp.pl
Rok założenia :1995
Prezydent klubu : 504 174 482
Clubhouse : Plac Niepodległości 44, Kórnik
Vice Prezydent klubu : 662 152 487
Facebook : www.facebook.com/maddogs.poland

Najważniejsze daty

Założnie klubu Mad Dogs Kórnik

1995

Podjęliśmy decyzję o założeniu Klubu, przyjęliśmy jego nazwę oraz logo, rozpoczęliśmy inaugurację Klubu poprzez pierwsze wyjazdy w oficialnych barwach.

Reorganizacja klubu | Przyjęcie nowych członków

2002 - 2010

W latach 2002 – 2010 Klub przeszedł reorganizację, wymienił się częściowo skład osobowy i maszynowy ekipy. W roku 2007 rozpoczęliśmy starania o dołączeniu do Kongresu Polskich Klubów Motocyklowych.

Mad Dogs Kórnik Free Grup | Obrady Kongresu

2010

Wiosną 2010 na obradach Kongresu Polskich Klubów Motocyklowych, zostaliśmy zaakceptowani jako Free Group. Tym samym staliśmy się Klubem respektowanym przez Kongres Polskich Klubów Motocyklowych. Nasze logo przeszło drobną modyfikację kolorystyczną i stało się naszym nowym znakiem rozpoznawczym.

Wystąpienie z Kongresu Polskich Klubów Motocyklowych

2012

Jesienią roku 2012 podjęliśmy decyzję o odejściu z Kongresu Polskich Klubów Motocyklowych i pozostaniu niezależnymi. 

Mad Dogs MC Poland | Wyróżnienie statusem MC

2016

Dnia 23.04.2016r., na mocy decyzji klubów Hells Angels MC Poland oraz Gremium MC Poland, klub Mad Dogs otrzymał status MC. Od tej pory pełna nazwa klubu brzmi MAD DOGS MC POLAND.

Droga do zaszczytnego tytuły MC była długa i ciężka, ale nie ma cienia wątpliwości, że było warto! Dziękujemy wszystkim braciom za poświęcenie na rzecz Klubu.